sildymas

Pradedama ruoštis šildymo sezonui

Vilniuje pradedama ruoštis 2013-2014 metų šildymo sezonui.

Liepos 10 dieną savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą dėl miesto šilumos ūkio parengimo naujajam šildymo sezonui.

Įsakymu administracijos direktorius įpareigojo daugiabučius administruojančias bendroves, bendrijų vadovus, jungtinės veiklos sutarties įgaliotus atstovus, taip pat savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento bei Socialinių reikalų ir sveikatos departamento ir šilumą tiekiančių įmonių vadovus užtikrinti, kad pastatų centrinio šildymo sistemos ir katilinės 2013–2014 metų šildymo sezonui būtų parengtos iki rugsėjo 30 dienos, o sveikatos, mokymo ir vaikų ugdymo įstaigų centrinio šildymo sistemos ir katilinės – iki rugsėjo 20 dienos.

Pastatų šilumos ūkio parengimo šildymo sezonui darbai turi būti baigti iki spalio 1 dienos.

Vilniuje centralizuotos šilumos tinklais šilumos energija tiekiama apie 80 proc. Vilniaus pastatų, kuriuose gyvena apie 90 proc. vilniečių. Apie 73 proc. pateikiamos šilumos gyventojai suvartoja gyvenamųjų namų šildymui. Likusi šilumos dalis skiriama įvairių įstaigų, organizacijų bei įmonių patalpų šildymui. Didžiausia šilumos tiekėja – “Vilniaus energija“.