karusele_bernardinu_sodas-

Rado, kas prižiūrės Bernardinų sodo karuselę

Vilniaus savivaldybė Bernardinų sode esančios karuselės priežiūrą atiduoda į privačias rankas – sostinės administracija rugpjūčio pradžioje sudarė sutartį su E. Mikucko firmą. Numatoma, jog sutarties maksimalus terminas – 3 metai, o jos vertė – 144 tūkst. eurų.

E. Mikucko firma buvo vienintelė savivaldybės skelbto Bernardinų sodo karuselės eksploatavimo ir priežiūros paslaugos konkurso dalyvė.

karusele bernardinu sodas 300x156 Rado, kas prižiūrės Bernardinų sodo karuselę

Savivaldybė skelbia, jog E. Mikucko firma turės užtikrinti, kad karuselė visada būtų tvarkinga ir saugiai eksploatuojama.

Numatoma, jog vienkartinio 3 (trijų) minučių pasivažinėjimo Bernardinų sodo karusele kaina vienam asmeniui sieks 1,5 Eur su PVM.

Kinijoje pagaminta karuselė “CHANGDA“ įrengta Bernardinų sode, įgyvendinant Bernardinų sodo (Sereikiškių parko) sutvarkymo projektą.

Bernardinų sodo karusele vienu metu gali suptis apie 16 vaikų. Karuselėje – 15 spalvingų arkliukų ir karieta, kuria pasivažinėti gali vienas ar du vaikai. Atsižvelgiant į saugumo reikalavimus, karusele negali naudotis jaunesni nei 3 metų amžiaus vaikai, o vaikai nuo 3 iki 8 metų, gali suptis tik su tėvų priežiūra.

Karuselės darbo laikas numatomas šiltuoju metų laikotarpiu – nuo gegužės 1 d. iki spalio 1 d. ir šaltuoju (kalėdiniu) metų laikotarpiu – nuo lapkričio 30 d. iki sausio 7 d.

Planuojama, kad karuselės eksploatavimo laikotarpis – 8 mėnesiai per metus. Karuselės eksploatacijos laikotarpiu, paslaugas privaloma teikti kiekvieną dieną, darbo dienomis nuo 12 val. iki 21 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis nuo 11 val. iki 21 val., išskyrus kiekvieną pirmadienį, kai bus atliekami karuselės apžiūros ir profilaktiniai darbai.