Senos ir sutrupėjusios Neries krantinės plytelės paklotos Kalnėnuose?

Neries krantinę gražinanti Vilniaus miesto savivaldybė, regis, rado būdą, kaip antram gyvenimui prikelti senas betonines plokštes, kurios “puošė” Neries krantinę. Socialiniame tinkle “Facebook” plinta nuotrauka, kurioje užfiksuotas vaizdas verčia iš kojų Kalnėnų rajono gyventojus.

 

betotinės plokštės Senos ir sutrupėjusios Neries krantinės plytelės paklotos Kalnėnuose?

Betoninės Neries plokštės

Spėjama, kad nuotraukoje matomas naujai suformuotas pėsčiųjų takelis pastatyta ne iš ko kito kaip iš Neries krantinės plytelių.

“#Šimašeu, jūs man pasakykit – kodėl senamiesčio hipsterių bėgimo bateliams per prastos krantinės plytelės kažkam pasirodė tinkamas grindinys Kalnėnų gyventojų šaligatviui? Ir tas nuolydis į kelią. Rimtai?”, – rašo Mykolas Markauskas, nuotraukos autorius.

Kita vilnietė baiminasi, jog su stačiu nuolydžiu įrengtos plytelės kelia pavojų žmonių saugumui: “Pats šaligatvis puse velnio, bet tas nuolydis į kelią, tai… išplaus jį po pirmos rimtesnės liūties man rodos!”, – rašo ji.

Vilniaus savivaldybė kol kas nesureagavo į šią situaciją.

Vilniaugidas.lt primena, jog savivaldybė ketina pakeisti Neries krantinės dangą, nutiesti dviračių ir pėsčiųjų takus, įrengti naujas vietos laivų švartavimuisi, lauko kavines.

Skaičiuojama, jog darbai kainuos 3 mln. eurų.

Laivų švartavimuisi planuojama įrengti naujas vietas: ties senuoju elingu T. Kosciuškos g., Mindaugo tilto dešinėje, ties Žygimantų ir A. Goštauto gatvėmis, tarp Žaliojo ir Baltojo tiltų.