Viešojo transporto tvarkaraštis ir maršrutai – Google Maps žemėlapyje

Planuoti kelionę Vilniaus viešojo transportu bus paprasčiau. Savivaldybė pranešė, jog Google Maps jau galima rasti Vilniaus miesto viešojo transporto tvarkaraščius ir kelionės planavimo pasirinkimus.

„Google Maps Transit“ įrankis leis susiplanuoti savo kelionę minučių tikslumu.

Apsilankius maps.google.lt ir paspaudus ties „Nuorodomis“, paieška pateiks kelionei tinkamus viešojo transporto maršrutus, kelionės trukmę ir visą jos eigą. „Google Maps Transit“ plėtinį galima pasiekti ir tiesiogiai, naršyklės lauke suvedus adresą maps.google.lt/transit.

„Google Maps Transit“ yra „Google Maps“ plėtinys, skirtas planuoti asmenines keliones viešuoju transportu. Tam tikrų vietovių žemėlapiuose, greta jau įprastų maršrutų automobiliu ir pėsčiomis, pateikiama ir kelionės viešuoju transporto alternatyva, nurodant artimiausias viešojo transporto stoteles, kelionės tikslui pasiekti reikalingų maršrutų transporto priemones ir kelionės trukmę nuo durų iki durų.

„Google Maps Transit“ plėtiniu galima naudotis prisijungus tiek per asmeninius kompiuterius, tiek ir per kitus išmaniuosius prietaisus, palaikančius „Android“ ar „iOS“ informacines sistemas.