Lazdynų daugiafunkcis sveikatinimo centras su baseinais1

Vietoj seno Lazdynų baseino 2017 m. pabaigoje iškils daugiafunkcis centras

Vilniaus savivladybės užsakymu Lietuvos ir Nyderlandų projektuotojai parengė naujo daugiafunkcinio Lazdynų sveikatinimo centro projektą. Anot savivaldybės, leidimą baseino statybai tikimasi gauti dar šią žiemą. Visiškai naujo baseino galima tikėtis 2017 metų pabaigoje.

 

Centras įsikurs vietoje senojo Lazdynų baseino Erfurto g. 13. Lazdynų baseinas pastatytas 1980 metais.

Jame yra 50 m ilgio 8 plakumo takeliai, baseino gylis yra nuo 2 iki 5 metrų. Tai vienintelis visoje Lietuvoje baseinas, turintis 10 metrų aukščio šuolių į vandenį bokštą.

Anot savivaldybės pranešimo, naujajame centre bus įrengta ir moderniausia Lietuvoje treniruočių salė šuoliams į vandenį, taip pat veiks sporto klubas, SPA, pirčių zona. Reguliuojamas baseino gylis – pakeliamo dugno technologija – suteiks galimybę centre treniruotis ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir visiems norintiems: vandens pramogų mėgėjams, senjorams, besimokantiems plaukti vaikams, mamytėms su mažyliais, neįgaliesiems.

Daugiafunkcio sveikatinimo centro projektą parengė „UAB Cloud architektai” bei olandai „Slangen+Koenis International”, inžinerinę jo dalį – UAB „Sweco Lietuva bei UAB „Infes“. Projekto autoriai: Erik Slangen, Jovilė Porvaneckaitė, Antanas Dagelis, Andrius Vilčinskas.