Vilniaus koncertų ir sporto rūmai laukia naujų šeimininkų

Vilniaus koncertų ir sporto rūmai laukia naujų šeimininkų – portalas lrytas.lt rašo, jog geriausiu atveju rūmai naujojo savininko sulauks po trijų mėnesių, bet realiausias terminas – metai. Tiek laiko gali prireikti, kol bus įvertinta didžiulio pastato kaina ir atsiras pirkėjas. Jeigu jis iš viso atsiras.

Vilniaus koncertų ir sporto rūmai Rinktinės g. 1 vaizdas iš PR. 300x225 Vilniaus koncertų ir sporto rūmai laukia naujų šeimininkų

Vilniaus koncertų ir sporto rūmai laukia remonto ir naujų šeimininkų

Šiaulių banko atstovė Daiva Grikšienė sakė, kad Sporto rūmai ir kitas perimtas bankrutavusio Ūkio banko turtas iš varžytinių bus pardavinėjamas dar negreitai, nes nėra žinoma jo tikroji vertė. Kol kas Sporto rūmų kaina nežinoma. Aišku, ji neturėtų būti maža, nes vien žemė aplink pastatų kompleksą kainuoja apie 50 mln. litų.

Bet 14,7 tūkst. kvadratinių metrų pastato remontui, preliminariais ekspertų skaičiavimais, reikėtų daugiau kaip 10 mln. litų, kitais skaičiavimais – net 100 mln. litų.

Sporto rūmai ėmė nykti, kai 2004 m. juos įsigijo Ūkio banko investicinė grupė (ŪBIG). Nekilnojamojo turto ekspertai mano, kad vargu ar pavyks parduoti rūmus vienam savininkui – tai būtų per brangu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *